Trys... Du... Vienas... SU MEILE MUZIKAI! Ar ir Tu jau jauti, kaip nenumaldomai artėja GMD?! Legenda pasakoja, kad muziką labiausiai myli kauniečiai, todėl net neabejojame, kad sudalyvausi šioje gražioje šventėje!

Gegužės 20 dieną, jau devintą kartą Kaune organizuojama Gatvės Muzikos Diena. Nuo 12 valandos visoje Laivės alėjoje skambės įvairių stilių muzika, judėti kartu kvies šokių kolektyvai.
Mažiesiems lankytojams organizuojamas renginys – „Muzikos karalystė“ (Muitinės g. 8), kurios metu vaikai galės dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose ir pasiklausyti vaikų muzikos ansamblių.

O kas toliau, paklausi? 19val. Pasibaigus muzikos ir šokių pasirodymams, kartu su šokių studija Re_D, dalyvausime bendrame "flashmob", kurio metu žygiuosime nuo Kauno muzikinio teatro iki Intermedix scenos punkto Adform kiemelyje. Linksmybės tęsis kartu su Vaidu Baumila, 20 val. muzikinėje improvizacijoje „Drum2Gether“, o 21 val. visi renginio dalyviai ir svečiai kviečiami į GMD Uždaromąjį vakarą. „X Faktoriuje“ dalyvavusi grupė „Only Once“ jau pasiruošusi savo dainomis užburti publiką!
Prižadame Tau nepamirštamą dieną ir linksmybes iki ryto naktiniame Kauno klube „Anna Mesha“.