Geriausios 2017 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos

Žanras
KANŲ LIŪTŲ reklamos
Šalis
Įvairios
Vaidina
Įvairūs
Metai
2017
Režisierius
Įvairūs
Laikas
2h 00 min

Gerai reklamai užrašyti užtenka pieštuko. Geriausiai reikia daugiau! – skelbia į kino sales sugrįžtančios „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Spalio 24-ąją „Forum Cinemas“ kino teatrai 5 Lietuvos miestuose ir vėl prisipildys juoko, ašarų, meilės, netikėto požiūrio ir noro pakeisti pasaulį.

„Kiekvieną dieną mus pasiekia apie 3000 reklaminių žinučių. Kiek iš jų prisimenate dabar? – iššūkį meta Tomas Balžekas, vienas iš „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ organizatorių. – Labai lengva nepastebėti prastos reklamos. Taip veikiausiai neatsitiks su gera reklama. O geriausios reklamos gali kur kas daugiau – jos žadina mūsų emocijas, priverčia kalbėti ir dalintis bei imtis kilnių darbų“.

Algirdas Ramaška, „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programos sudarytojas, savo ruožtu džiaugiasi kasmet vis didėjančiu žiūrovų skaičiumi: „Vieniems – tai pramoga, kitiems – įkvėpimas veikti, tretieji „Kanų liūtų“ festivalyje apdovanotas reklamas žiūri kaip meno kūrinį. Ir tai nestebina, nes visos šios reklamos tikrai vertos geriausiųjų vardo“.

Šiemet „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamos“ vėl žadins emocijas ir vers šypsotis net kalbant pačiomis rimčiausiomis temomis, pavyzdžiui, vėžį, organų donorystę, moterų lygybę ar nepaprastas neįgaliųjų galias. Tarptautiniame „Kanų liūtų“ festivalyje šiemet apdovanotos reklamos taip pat stebins nauju pažiūriu, ypač meistrišku atlikimu ir garsiausių prekinių ženklų vis drąsiau demonstruojama nuostata, kad reklama skirta ne tik parduoti – bet ir keisti pasaulį. Visa tai ir padaro reklamą pačia geriausia.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Lietuva, 2019
Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Drama, nuotykių, Islandija, 2019
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: