Tomas iš Suomijos

Žanras
Drama
Šalis
Danija, Jav
Vaidina
Jakob Oftebro , Pekka Strang , Troy T. Scott , Werner Daehn , Lauri Tilkanen
Metai
2017
Režisierius
Dome Karukoski
Laikas
1 val 55 min

Kino apdovanojimų laureatas Dome Karukoski į kino ekranus perkelia vieną įtakingiausių ir žinomiausių dvidešimto amžiaus gėjų kultūros asmenybių. Touko Laksonenas, apdovanotas armijos karininkas, grįžta namo po kamuojančios ir herojiškos patirties tarnaujant savo šaliai Antrajame pasauliniame kare, tačiau gyvenimas Suomijoje taikos metu pasirodo esąs ne ką paprastesnis.

Pokario Helsinkyje vyksta homoseksualų persekiojimas, kai kurie vyrai netgi spaudžiami vesti moterį ir susilaukt vaikų. Touku randa prieglobstį savo mene, kuriame be jokių skrupulų dominuoja homoerotiniai raumeningų vyrų piešiniai. Jo darbai, kuriuos išgarsino jo parašas "Tom of Finland", tapo vyrų kartos simboliu ir įžiebė gėjų revoliucijos liepsnas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama, romantinis, muzikinė drama, muzikinis, JAV, 2018
Drama, Lietuva, 2018
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018
Komedija, animacija, šeimos, JAV, Kanada, 2018
Komedija, Lietuva, 2018
Nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti