Rokas ir jo broliai

Žanras
Luchino Visconti iš arčiau
Šalis
Italija, Prancūzija
Vaidina
Alain Delon, Renato Savatori, Annie Girardot, Katina Paxinou, Alessandra Panaro
Metai
2017
Režisierius
Luchino Visconti
Laikas
2 val 50 min

Skurdas našlę Rozariją ir keturis jos sūnus atgina į Milaną ieškoti šviesesnio gyvenimo. Rokas ir Simonas greitai atsiduria bokso ringe, kur išmoksta įveikti priešininką ir apsiginti. Broliai nė neįtaria, kad nuožmiausia kova jų laukia stojus į akistatą su savo silpnosiomis pusėmis, visuomenės prietarais ir baime peržengti papročių nubrėžtas ribas. Ši meistriškai pasakojama istorija seka senovės graikų tragedijos principais, sykiu peržengia savo laiką ir tarsi numato tradicinės šeimos pamatų griūtį.

EN

Chased by poverty, a widow Rosary and her four sons arrive to Milan to look for a brighter tomorrow. Rocco and Simon soon begin boxing and figure out how to win and defend themselves. The brothers have no idea that their biggest fight is the one against their weaknesses, societal superstition and fear to disobey traditions. The masterful story follows traditions of ancient Greece tragedy while leaping over its time and foreseeing the collapse of traditional family.

Kalba: italų

Subtitrai: lietuvių

Režisierius / Director: Luchino Visconti

Scenarijaus autoriai / Screenplay: Luchino Visconti, Suso Cecchi d’Amico, Pasquale Festa Campanile, Massimo Franciosa, Enrico Medioli

Operatorius / Cinematography: Giuseppe Rotunno Kompozitorius / Music: Nino Rota

Vaidina / Cast: Alain Delon, Renato Savatori, Annie Girardot, Katina Paxinou, Alessandra Panaro

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Lietuva, 2019
Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Drama, nuotykių, Islandija, 2019
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: