Buržuazinio šuns savikritika

Žanras
Galvok ką nori
Šalis
Vokietija
Vaidina
Julian Radlmaier, Toby Ashraf, Deragh Campbell
Metai
2017
Režisierius
Julian Radlmaier
Laikas
1 val 39 min

LT

Jaunas režirierius, ironiškai suvaidintas paties Juliano Radlmaierio, įsimyli jauną imigrantę Kamilę ir pasiūlo jai suvaidinti pagrindinį vaidmenį savo pseudokomunistiniame filme su pasakos elementais. Kad ir kaip būtų keista, ji sutinka ir leidžiasi kartu su juo į kairiųjų idealų, įkvėpimo ir apšvietimo paieškas. „Buržuazinio šuns savikritika“ – tai politinė satyra su fantastikos elementais apie gyvenimą ir kiną.

EN

Young filmmaker Julian, ironically played by Julian Radlmaier himself, falls for young expat Camille, and offers her the leading part in his wannabe communist fairy tale film. Surprisingly she follows him in his search for inspiration, leftist ideals and enlightenment. A quirky political comedy on living and filmmaking – with magical twists. Festivaliai: Roterdamo kino festivalis – programa „Bright Future“, Berlyno kino festivalis – programa “Perspektive Deutches Kino”, Linco kino festivalis “Crossing Europe” Festivals: Rotterdam film festival – “Bright Future”, Berlin film festival – “Perspektive Deutches Kino”, Crossing Europe Film Festival Apie režisierių / About the director: LT Julianas Radlmaieris studijavo kino ir meno istoriją Berlyne ir Paryžiuje, dirbo režisieriaus Wernerio Schroeterio asistentu. Jis taip pat vertė ir redagavo prancūzų filosofo Jacques’o Rancière’o kinui skirtus darbus. Anor Juliano, jo filmų teatrališkumas yra maišto prieš egzistuojančias stilistines normas aktas. EN Julian Radlmaier studied Film and Art History in Berlin and Paris, and then worked as an assistant director for Werner Schroeter. He also edited and translated theoretical writings on film by the French philosopher Jacques Rancière. According to Radlmaier, the theatrical style that defines his films is an act of defiance against established stylistic norms.

Kalba: vokiečių, anglų

Subtitrai: lietuvių, anglų

Režisierius / Director: Julian Radlmaier Scenarijaus

autorius / Screenplay: Julian Radlmaier

Operatorius / Cinematography: Markus Koob Prodiuseris

/ Producer: Kirill Krasovsky

Vaidina / Cast: Julian Radlmaier, Toby Ashraf, Deragh Campbell

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Lietuva, 2019
Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Drama, nuotykių, Islandija, 2019
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: