Suburbikonas

Žanras
Kriminalinė mistinė komedija
Šalis
Didžioji Britanija, JAV
Metai
2017
Vaidina
Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac
Režisierius
George Clooney
Laikas
1 val 45 min
Amžiaus apribojimai
N18

1959-ieji. Centrinės Amerikos miestelyje Suburbikone gyvena draugiška baltųjų bendruomenė. Viskas jame tobula: ligoninės, parduotuvės, žmonių santykiai. Tačiau ši idilė išsisklaido, kai apiplėšimo metu žūva Niko mama Rouz. Smalsus vaikas pamažu ima suvokti, kad tobulas gyvenimas tėra burbulas. Nikas nori išsiaiškinti nusikaltimą, tačiau tėvas pasiryžęs bet kokia kaina išsaugoti šeimos ramybę. '

Dar keisčiau viskas ima suktis, kai Suburbikone apsigyvena pirmoji juodaodžių šeima. Dar 1990-aisiais brolių Coenų parašytas scenarijus į kino ekranus keliavo ilgai.

Scenarijaus pagaliau ėmėsi aktorius ir režisierius George’as Clooney, kuris pamėgino savo filme išlaikyti Coenų kinematografinį stilių. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Lietuva, 2019
Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Drama, nuotykių, Islandija, 2019
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: