Baletas'17: Užsispyrėlės sutramdymas

Žanras
Baletas
Šalis
Rusija
Vaidina
Dmitrijus Šostakovičius; choreografija: Jean-Christophe Maillot.
Metai
2017
Režisierius
Dmitrijus Šostakovičius; choreografija: Jean-Christophe Maillot.
Laikas
2 val 05 min

Užsispyrėlės sutramdymas (The Taming of the Shrew) – Dmitrijus Šostakovičius (Dmitry Shostakovich) Prancūzų choreografas Jean‘as-Christophe‘as Maillot naują Šekspyro komedijos baleto adaptaciją sukūrė specialiai Maskvos Didžiojo teatro šokėjams. Dvi valandos siautulingo, kvapą gniaužiančio šokio, pulsuojančios energijos ir nepamirštamos D. Šostakovičiaus muzikos pagal nemirtingą Šekspyro scenarijų. Apie nuostabaus grožio merginos Bjankos ranką ir širdį svajoja daugybė gerbėjų. Miela, nuolaidi – tikra bet kurio vyro svajonė. Aktyviausi gerbėjai yra trys: Gremijus, Hortenzijus ir Lucentijus. Deja, griežtas merginos tėvas yra nesukalbamas: Bjanka neištekės tol, kol sau vyro nesuras jos vyresnioji sesuo Katerina: tokia pat graži, tačiau žodžio kišenėje neieškanti, nekantri, kandi ir itin savarankiška.

Vyrų vertinimu – tikra furija. Siekdami patraukti iš kelio vyresnėlę ir toliau varžytis dėl Bjankos rankos ir širdies, varžovai kreipiasi pagalbos į vieno iš jų draugą Petručijų. Šis garsėja kaip ciniškas, atžagarus, storžieviškas veikėjas, niekinantis moteris. Išgirdęs apie jo laukiančią užduotį, Petručijus susidomi. Juk užsispyrusi moteris yra puikus grobis tokiam medžiotojui kaip jis. Nieko nelaukdamas, Petručijus imasi veikti.

Katerina, greitai perpratusi storžievio kėslus, mielai leidžiasi į pasiūlytą žaidimą, norėdama pamokyti įžūlų jaunuolį. Užverda tikras dviejų viena kitos vertų asmenybių valios, išmonės ir ištvermės karas. O kare, kaip žinoma, visos priemonės tinka. Azarto pagauti jaunuoliai ir patys nepajunta, kaip kovos įkarštyje užgimsta tikri jausmai.

Pagrindines partijas spektaklyje šoka Jekaterina Krisanova ir Vladislavas Lantratovas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Lietuva, 2019
Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Kriminalinis, lietuviškas, Lietuva, 2019
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Drama, nuotykių, Islandija, 2019
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: