MAYLA - kaimynų latvių grupė susikūrusi 2013 metais Rygoje. Jų stilius apibūdinamas kaip modernus death/black metalas su deathcore elementais. Grupės nariai ne pirmokai scenoje, kadangi turi daug patirties grojant įvairius stilius: pradedant jazz, elektronika ir baigiant simfoniniu black metalu. Viso to rezultatą galėsite pamatyti Lemmy scenoje.

https://www.mayla.lv/
https://www.facebook.com/officialmayla
https://mayla-official.bandcamp.com/

HELROTH - kitos kaimyninės šalies, Lenkijos grupė susikūrusi 2013 metų gruodį. Folk/Pagan metal stiliaus atlikėjai tais pačiais metais įrašė savo debiutinį EP "Wataha" ir iki 2017 metų turėjo nemažai koncertų su žinomom grupėm: Litvintroll, Arkona, Eluveitie, Ensiferum, Skyforger ir Metsatoll. 2016 metais lenkai išleido LP "Pagan", kurio dainas galėsite išgirsti koncerto metu.

https://www.facebook.com/Helroth/
http://www.youtube.com/user/HelrothOfficial
http://www.helroth.8merch.com/

SAGITTARIUS - tai grupė iš Vilniaus, kuri ne visai pritampa prie šiandieninės Metalo scenos Lietuvoje, kur pasak jų dominuoja "gryno" Black ir Death metal garbinimas, old school Thrasheriai nenustoja rėkti apie save bei sparčiai auga ir stiprėja Stonerio ir Doom'o scenos populiarumas. Grupė mano, jog apibūdinti juos galima kaip melodic death metal atliekantį šešetuką, tačiau vien į šiuos rėmus jų talpinti nevertėtų. SAGITTARIUS - tai svaiginančios melodijos ir harmoningos dviejų gitarų bei sintezatoriaus dermės, sukuriančios savitą atmosferą, kurią paaštrina stipri boso ir būgnų linija bei šiurkštus vokalas.