Muzikantas, grupės AIRIJA vokalistas ir gitaristas, folkroko hitų „Vėjas Lange“ ir „Kasdien į karą“, solinių akustiniu roko baladžių autorius ir atlikėjas Darius Mileris NOJUS Gegužės 13 d. Kaune, klube PuntoJazz Palėpė sugros akustinį solo koncertą. Koncerte skambės grupės AIRIJA ir NOJAUS populiariausios dainos.

NOJAUS koncertai žiūrovą nukelia į slapčiausias sielos gelmes, kiekviena mintis, kiekvienas žodis ir garsas – iš širdies į širdį... Apie mūsų gyvenimus ir tiesą, kurią auginame ir saugome savyje.

Kūrybinį kelią pradėjęs 1988 metais, Darius Mileris 1991 metais grojo grupėje Vynas. 1992 m. pasivadino NOJUM, o tų pačių metų rudenį su draugais sukūrė grupę AIRIJA, su kuria aktyviai koncertavo, kūrė ir išleido 5 albumus Lietuvoje. Nuo 2000 m. NOJUS tęsia solinę muzikinę veiklą Dubline ir jau ketvirtį amžiaus savo muzika ieško kelių į klausytojų širdis.
Nuo 1998 m. Nojus yra išleidęs 9 solinius albumus.

„Jūsų širdys plaka kaip viena širdis, girdžiu tūkstančius garsų, kurie čia tolsta, čia aidu grįžta, virsdami daina iš mano lūpų. Iki pasimatymo koncerte.“ – DM NOJUS.