Virtuvė 2. Finalas

Žanras
Komedija
Šalis
Rusija
Metai
2017
Vaidina
Dmitrijus Nazarovas („Virtuvė Paryžiuje“, „Šnipas“), Dmitrijus Nagijevas („Visa tiesa apie vyrus“, „Virtuvė Paryžiuje“, „Pati geriausia diena“), Olegas Tabakovas („12 kėdžių“, „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“, „Maskva netiki ašaromis“, „Mere Popins,
Režisierius
Antonas Fedotovas
Laikas
1h 50 min
Amžiaus apribojimai
N13

Ištikimų hiper-populiaraus serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį! Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje. Pagrindinis filmo „Virtuvė 2. Finalas“ herojus – restorano „Victor“ virtuvės šefas Viktoras Barinovas (vaidina Dmitrijus Nazarovas) – nusprendė pagaliau baigti karjerą ir pradėti tylų, ramų gyvenimą. Tačiau šlovė talentingo virėjo neapleidžia ir pensijoje. Jis turi sudalyvauti pasaulinėje profesionalių virtuvės šefų kovoje Sočio mieste. Surinkęs komandą, Viktoras išvyksta į Sočį, pasiryžęs visiems įrodyti esantis geriausias pasaulyje virtuvės šefas. Tačiau prieš pat čempionatą Viktoras netikėtai sužino, kad turi suaugusį sūnų Ivaną (Kirilas Kovbasas). Be to, paslaptingai dingsta restorano savininkas Dmitrijus Nagijevas, kuriam, tiesą sakant, teko bėgti ir slėptis nuo iki dantų ginkluotų mafijozių. Antrasis pilnametražis „Virtuvės“ filmas įtrauks mus į komiškų ir netikėtų įvykių verpetą, besisukantį aplink visus mylimus herojus. Į didžiuosius ekranus paskutinį kartą grįžta aktorių-žvaigždžių Dmitrijaus Nazarovo ir Dmitrijaus Nagijevo duetas. O naujai iškeptą saldžiąją porelę vaidina Anfisa Čiornych (Prancūzijos šefų rinktinės virėja Ana) bei Kirilas Kovbasas (virtuvės šefo Barinovo sūnus Ivanas). Komedijoje taip pat filmavosi legendinis kino aktorius Olegas Tabakovas, kurį visi žino iš jo darbų filmuose „Septyniolika pavasario akimirkų“ (1973), „12 kėdžių“ (1976), „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“ (1979), „Maskva netiki ašaromis“ (1979), „Ak, vodevili, vodevili…“ (1980), „Mere Popins, viso gero!” (1983), „Žmogus iš Kapucinų bulvaro“ (1987).

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, Animacija, Šeimos
Drama, Animacija, Nuotykių
Siaubo, Mistinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai