Butas , Patikslinimas - butas parduodamas Noreikiš...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
4
Aukštas
3/3
Plotas
80.00 kv. M
Deja, skelbimas senas
Patikslinimas - butas parduodamas Noreikiškėse. Tai yra 3 minutės atstumas nuo VMI pastato, 10 minučių nuo įsėdimo į mašiną namie ir privažiavimo prie Akropolio. Ypatingai gera dislokacijos vieta - gyvensite Kauno rajono atstumu, mokėsite mokesčius Kauno raj, o atstumas iki miesto centro žymei patogesnis ir artimesnis nei kad Šilainiai, Eiguliai, Dainava ir kiti miegamieji Kauno rajonai. Pravažiavimai iš namų galimi keli - Europos prospektu, Aleksote Dariaus ir Girėno gatve, Marvelės gatve, arba Marijampolės kelio aplinkeliu - kurio susisiekimas idealus su visu miestu. Norint patekti į bet kurį Kauno m. tašką nereikės važiuoti per miestą, apšoksite visus kamščius ir šviesaforus. Žodžiu tobula vieta gyventi. :) Siūlau atvykti ir patiems viskuo isitikinti.

Papildoma įranga:
Baldai, šaldytuvas, televizorius, virtuvės komplektas, viryklė, plastikiniai vamzdžiai, vonia
Apsauga:
Šarvuotos durys, kodinė laiptinės spyna
Parduodamas 4 k., butas su sandėliuku Noreikiškėse, Stirnų g.
Bendras plotas 80 kv.m.
Namas 2009 m. statybos, mūrinis.
Trys kambariai plius palėpė;
- Virtuvė ir svetainė vienoje erdvėje ;
- Miegamasis ;
- Atskira drabužinė.
- Kambarys vaikams
- WC – vonia, vienoje erdvėje ;
- Koridorius
- Antrame aukšte palėpė kuri gali būti naudojama kaip atskiras kambarys studija.
- Sandėliukas antrame aukšte - daug vietos pasidėjimui.

Pagrindiniai buto privalumai :
- Dideli langai iki pat žemės - suteikia butui šviesos, erdvės ir artumo gamtai pojūtį. Jokių kaimynų prieš akis jūsų miegamuosiuose. Miegamųjų langai orientuoti į upelį. Visos miegamųjų sienos autonomiškos, nei viena nesusisiekia su kaimynais todėl ilsėsitės ramiai ir be jokių pašalinių garsų. Vienas iš miegamųjų su atskira didele drabužine.
- Dujinis autonominis šildymas - galimybė reguliuotis norimą namų šildymo temperatūrą. Šalčiausiu metu mokėjome tik 50-70 eur už dujas bei vandens pašildymą.
- Didelė ir saugi žaidimų erdvė lauke prie namo vaikams.
- Laiptinės pirmame aukšte erdvė, kurioje saugiai galima laikyti dviračius
- Balkonas per visą svetainės sieną - dvigubas;
Miesto komunikacijos;
Autonominis šildymas – dujinis;
Asfaltuotas privažiavimas;
Pastaba:
Išpirkta viena parkavimo vieta po namu. Taip pat dar viena vieta prie namo. Automobiliai stovi saugiai, nes įvažiavimas į namą uždaromas šlagbaumu.
Butas parduodamas su baldais - virtuvinis komplektas su buitine technika, svetaines baldai, miegamojo lova, drabužinės įranga, televizorius, vaikų kambario baldai. antrame aukšte spinta ir lentynos bei kompiuterio stalas su kėde.
Sutvarkytas gerbūvis, įrengta vaikų žaidimo aikštelė.
Buto langai orientuoti į Kamšos draustinio upelio skardį, gražiai apaugę medžiais. Todėl gyvenimas bute ypatingai ramus - jokių kitų kaimynų nebebus po langais.
Solidi ir rami kaimynystė.
Iki miesto centro - 10 minučių automobiliu. Yra miesto autobuso stotelė nuo namo pėsčiomis kelios minutės, bei kursuoja miesto mikro autobusiukas.
Rajono mokykla Ugnės Karvelis gimnazija, kuri ryte ir po pamokų savo transportu nuveža ir parveža vaikus į mokyklą/namus.
Ypatingai maži komunaliniai mokesčiai - žiemos metu apie 50-70 eur šalčiausiu metu tesiekianti suma už dujas. Papildomi mokesčiai tik už šiukšles 3.50 eur , elektrą(10-15 eur) ir internetą. Jokių mokesčių bendrijoms. Mokestis už vandenį neskaičiuojamas nes yra gręžinys. Norintiems gyventi pigiai, tai pati geriausia vieta. Pigesnių komunalinių mokesčių Kaune nesam girdėję.
Puikus butas kuris nereikalaus iš Jūsų jokiu papildomu investicijų gyvenimui. Tiesiog galėsite iškart įsikelti ir gyventi patogų ir ramų gyvenimą.
Daugiau info tel 8611 88423.
Tame pačiame name kitoje laiptinėje parduodame ir mažesnį 2 kambarių butą. Skambinkite - mielai aprodysime. Parduodame patys savininkai be tarpininkų :)
78 000 €
pardavėjas
Rodyti numerį 8611 88423
Veiksmas