Butas , Butas parduodamas su visais jame esančiais...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
4
Aukštas
3/4
Plotas
92.00 kv. M
Namas
Mūrinis
Deja, skelbimas senas
Butas parduodamas su visais jame esančiais baldai, buitinė technika, šviestuvais ir užuolaidomis. Parduodamas su viskuo, kas matosi nuotraukose.

Šildymas:
WC, Vonios kambaryje ir virtuvėje sumontuotos šildomos grindys, kambariuose radiatoriai. Butas turi atskirtus savo kolektorius, todėl šildymą pradedate kada norite, taip pat ant kiekvieno radiatoriaus ir atitinkamos grindų zonos yra po atskirą reguliatorių. Taigi šildotės kada norite, kiek norite ir kurias norite patalpas. Šildymo kaštai:
a) 2016 – 2017 metų šildymo sezono vidutinė mėnesio šildymo įmoka 57,33 eur/mėn
b) 2017 – 2018 metų šildymo sezono vidutinė mėnesio šildymo įmoka 62,77 eur/mėn
*galėsiu pateikti visas sąskaitas.

Parkingas:
Labai erdvi bendra parkingo aikštelė prie namo, taip pat yra tik namo gyventojams skirta parkingo aikštelė atitverta užkardu, taip pat kartu su butu parduodama nuosava parkingo vieta po namo. Taigi su automobilio parkavimu problemų tikrai nebus, net jeigu šeimoje bus keletas automobilių.

Kita:
Name veikia bendrija, todėl namo aplinka ir laiptinės yra labai tvarkingos ir gerai prižiūrimos: nuolat valomos, vasaros sezonu kieme visada nupjauta pieva, žiemos sezonu visada nukastas sniegas tiek nuo takelių, tiek parkingo aikštelėse. Namo teritorijoje įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Butą parduoda savininkas, NT brokerių paslaugos NEPAGEIDAUJAMOS.
Dėl detalesnės informacijos – kreiptis telefonu.
863763612
130 000 €
pardavėjas
Rodyti numerį 863763612
Veiksmas