Butas , PARDUODAMAS JAUKUS, ŠVIESUS IR MODERNIAI Į...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
3
Aukštas
4/9
Plotas
62.00 kv. M
Deja, skelbimas senas
PARDUODAMAS JAUKUS, ŠVIESUS IR MODERNIAI ĮRENGTAS BUTAS SU DALIMI BALDŲ, ŠILAINIUOSE

Bute atliktas KAPITALINIS remontas, pro langus atsiveria vaizdas į parką. Butas yra 4 iš 9 aukštų, šiltas ir vidinis. Langai orientuoti į vakarus. Problemų su PARKAVIMU nėra, kiemas šviežiai išasfaltuotas.

KAPITALINIS REMONTAS:

- Naujai išvedžiota elektros instaliacija
- Pakeisti visi vamzdynai, nauja santechnika (namo magistraliniai vandentiekiai irgi nauji)
- Sienos išlygintos, dažytos
- Išmontuota vonios „kabina“
- Išpiltas grindų išlyginamasis sluoksnis, laminatas 33 atsparumo klasės, montuotas kartu su „click-guard“ sandarikliu, padarančiu jį atsparų vandeniui.
- Sumontuotos gipsinės lubos, padarytas LED apšvietimas visame bute
- Rekonstruota virtuvės ir svetainės zona. Pašalintos durys ir praplatinti praėjimai.
- Plastikiniai langai
- Šarvuotos durys
- Kodinė laiptinės spyna

BUTO ĮRENGIMAS:

• VIRTUVĖ – Parduodama kartu su virtuvės baldais ir įmontuota buitine technika (indaplovė, kaitlentė, orkaitė, gartraukis, šaldytuvas.)
• VONIA/WC – Padidinta patalpa, vonia kartu su dedikuotu dušu, pakabinamas WC, didelė spinta ir sienoje vieta palikta skalbimo mašinai. Spintą galima mažinti ir montuoti džiovyklė.
• MIEGAMASIS – Parduodama kartu su miegamojo baldais (lova, 7 zonų „micropocket“ čiužinys, didelė spinta, komoda, užuolaidos). Šviesa išsijungianti trijose vietose, nereiks pyktis dėl to kam keltis išjungti šviesą
• DARBO/VAIKO kambarys - Atvestas papildomas interneto kabelis. Visuose kampuose po elektros lizdą, todėl baldus galėsite išplanuoti be problemų.
• SVETAINĖ – Padarytas papildomas apšvietimas iš LED panelių, nuo TV iki spintelės yra kanalas laidams paslėpti, du interneto kabeliai (TV ir KONSOLEI). Elektros lizdas balkone, kad pagal poreikį galima būtų įsirengti kondicionierių. Parduodama be svetainės baldų (užuolaidos lieka).
• KORIDORIUS – Didelė ir gili sieninė spinta, sandėliukas su sumontuotomis lentynomis, LED apšvietimas išjungiamas keliose vietose.
70 000 €
Pardavėjas
Rodyti numerį +37063024127
Veiksmas