Butas , Parduodamas nedidelis, jaukus, šviesus 3 k...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
3
Aukštas
1/2
Plotas
54.00 kv. M
Namas
Mūrinis
Deja, skelbimas senas
Parduodamas nedidelis, jaukus, šviesus 3 kambarių butas Kauno miesto centre, ramioje vietoje. Čia puikus susisiekimas - netoli miesto viešojo transporto stotelės, autobusų ir geležinkelio stotys, rytais ir vakarais be didesnių automobilių spūsčių galima pasiekti visas vietas miesto centre ir senamiestyje. Pėsčiomis galima lengvai nueiti iki "Rimi" parduotuvės, "Akropolio" prekybos centro, "Žalgirio" arenos" ir Laisvės alėjos. Netoliese mokykla ir vaikų darželis, Ramybės parkas, pakilus laiptais - Ažuolynas. Buto langai pasukti į tris puses, didžioji dalis buto ploto šviesioje pietryčių ir pietų pusėje.

Buto plotas - 50,47 m². Parduodamas kartu su butui priskirtomis bendro naudojimo patalpomis:
* 1/4 nuo 6,33 m²;
* 1/2 nuo 3,08 m².
Iš viso: 53,59 m².

Buto šildymas - miesto centrinis, tačiau viduje papildomai įrengta krosnelė, kūrenama malkomis. Vanduo šildomas elektriniu boileriu. Butas iš gatvės pusės - pirmame aukšte, iš kiemo pusės - antrame. Po visu butu ir virš jo - gyvenamos patalpos. Atvestas šviesolaidinio interneto kabelis, yra galimybė prisijungti prie "Mikrovisatos" televizijos antenos.

Visame bute medinės grindys, medinės vidaus durys ir plačios medinės palangės. Vidaus duryse specialiai išsaugotos tarpukarinės durų rankenos ir spynos, išlaikytas autentiškas langų skaidymas. Aukštos lubos. Butui reikalingas dalinis remontas: dalies sienų ir lubų perdažymas, grindų lakavimas, vonios kambario atnaujinimas.

Lauke yra tvarkingas sandėliukas daiktams, taip pat puikiai tinkantis dviračiams. Šalia - malkinė. Po langais kieme yra vieta automobiliui, ant pievelės - džiovykla drabužiams. Į butą galima patekti atskiru įėjimu iš kiemo pusės, šalia kurio yra ir terasa. Po langais auga graikiškas riešutas.

Butas parduodamas su malkine krosnele, vandens boileriu ir integruotais baldais:
1. virtuvės baldais;
2. miegamojo spinta - drabužine;
3. darbo kambario lentynomis;
4. koridoriaus spinta - drabužine.

Pagal susitarimą galime palikti naudotą skalbyklę, dujinę viryklę, dalį šviestuvų.

Butas puikiai tiks dirbantiems miesto centre arba dažnai važinėjantiems tarpmiestiniu transportu, mėgstantiems po miestą važinėti dviračiais ar vaikščioti pėsčiomis, mažai šeimai, studentams arba nuomai.
79 000 €
Pardavėjas
Rodyti numerį +37069834447
Veiksmas