Butas , Kauno centre, Aleksote prie pat apžvalgos...

Tipas
Butas
Sandorio tipas
Parduosiu
Kambarys
3
Aukštas
2/2
Plotas
157.00 kv. M
Deja, skelbimas senas
Kauno centre, Aleksote prie pat apžvalgos aikštelės ir funikulieriaus parduodamas gyvenamas ir įrengtas trijų kambarių 83,40 kv. butas ir 73,07 kv. pradėta įrenginėti trijų kambarių palėpė (visi dokumentai plotų sujungimui ir įrengimui yra: projektas statybai, savivaldybės leidimas, kitų būtų savininkų pritarimo dokumentai, parengta dokumentacija registracijai, tačiau projekto pateikimą paliekame naujam savininkui). Palėpės projekte numatyti ir suderinti du stoglangiai pusėje, kurioje langų nėra. Viską galite įvertinti iš pridėtų nuotraukų bei pateiktų buto ir pastogės praplėtimo planų.
Būtas turi veikiančią krosnį, kurią galima perdaryti į židinį. Kambariai tikrai erdvus, aukštomis lubomis (3 metrai). Junkers dujinė kolonėlė momentiniam karšto vandens ruošimui, šildymas nuo dujinio katilo, tačiau yra galimybė perdaryti į kitokį budą šildymui. Kiemas erdvus, tiek mašinų parkavimui (vietų skaičius neribojamas), tiek laisvalaikio praleidimui gamtoje. Šalia mokykla su dideliu stadionu, darželis, VDU UNIVERSITETAS, funikulierius ir, žinoma, panorama bei Kauno miestas. Iki miesto Rotušės vos 5 minutės ėjimo.
Pačiame bute yra kelios nedidelės patalpos sandėliavimui, o taip pat butui priklauso sandėliavimo patalpa ūkiniame pastate šalia namo.
Yra galimybė taip pat kartu įsigyti du mūrinius garažus su duobėmis ir sandėliavimo patalpomis prie pat namo.
Butas reikalauja remonto pritaikant moderniam ir patraukliam gyvenimui.
Būtas visą laiką gyvenamas, šildomas ir prižiūrimas.
Prašome iš NT agentūrų neskambinti!
76 000 €
Pardavėjas
Rodyti numerį +37061468546
Veiksmas